Бізідім з абеткою
BusyHouse
1999,00
грн.
2200,00
грн.
Бізідім - розвиваючий ігровий комплекс-будинок (бізіборд) для дітей у віці від 6 місяців до 6 років, комунікація з якими будується на основі методики Монтессорі.
Основними напрямками розвитку є розкриття потенційних здібностей дитини і їх розвиток через пізнання сутності речей.
Ми не тільки зібрали кращі тактильні, навчально-розвиваючі іграшки в одному комплексі але ще і додали інтерактивний голосовий планшет, який дозволить розпочати вивчення мови з самого початку розвитку дитини!
Основні функції:
Єдиний бізіборд-будинок в якому реалізована підтримка інтерактивної абетки!
Відтепер діти в ігровій формі зможуть дізнаватися не тільки через дотик, але і на слух - ми розробили абетку, що дозволить вивчати українські літери і навіть цілі слова!
Наш світ частково складається з цифр, тому ми зробили знайомство з ними веселим.
Компактні цифрові блоки з рядком цифр "0" - "9" дозволять групувати числа в будь-якій послідовності.
З секцією шестерень та важеля буде просто дізнатися як працюють механізми, а також надати дитині можливість самостійно досліджувати черговість руху елементів, сформує розуміння причинно-наслідкового зв'язку.
Дверцята, приховають всередині все, що забажає малюк :)
Кожна зі сторін розвиваючого комплексу містить дверцята до ігрових зон, в яких можна заховати як деталі сортеру, так і інші іграшки малюка!
Бізідім має дві різні секції сортерів, що відрізняються рівнем складності. Сортери познайомлять дитину з видами об'ємних геометричних фігур, навчать порівнювати форму предмета.
Різнокольорові фігурки можна використовувати для знайомства дитини з основними кольорами.
Шнурівка та липучка у вигляді взуття: класичний шнурок, який можна зав'язувати неймовірною кількістю вузлів, а також застібку-липучку.
Бізідім безпечний і екологічний!
При виробництві іграшки, ми використовуємо тільки натуральні оброблені матеріали (березова фанера) і фарби на водній основі. Іграшки не містять дешевих пластикових деталей, позбавлені запаху, не забруднюють руки, одяг або інші предмети.
Поверхні не мають гострих граней та скалок, тому не завдадуть шкоди ніжним ручкам дитини.
З гордістю виготовлено в Україні!


Розмір: 35*35*40 см

Click to order
Cart
Ваш заказ
Total: 
Имя Фамилия
Ваш номер телефона
Город
Отделение Новой Почты