Бізіборд "Під водою" з абеткою та дзеркалом
ПамПарам
Ocean
1350,00
грн.
2199,00
грн.
Два варіанти абетки: англійська або українська версія. За додаткову плату ми можемо укомплектувати бізіборд двома алфавітами і зробити їх замінними, що дозволить час від часу міняти їх і таким чином вивчати відразу два алфавіту.

На бізіборді розміщені найкорисніші та популярні елементи. Різні замки і двері, за якими заховані зображення звірів, літер, фігур, емоцій, овочів і фруктів. Цифри, сортер, лабіринт, спіннер і велике «безпечне» дзеркало доповнюють можливості гри та розвитку дитини.

Починаючи з 1 року, за допомогою замків і інших елементів, малюк зможе розвивати дрібну моторику, у міру зростання дитина зможе освоювати логічне мислення, вчити алфавіт, цифри, фігури, овочі, фрукти, звірів, емоції!

Купуючи бізіборд, ви інвестуєте в розвиток малюка на довгі роки, наше дослідження показало, що дана модель цікава дітям аж до 6 років!

Важлива інформація:
При виготовленні бізіборда ми використовуємо ретельно оброблену фанеру вищого сорту, фарби і фінішне покриття лаком для дитячих іграшок робить розвиваючу дошку безпечної для малюка, навіть при спробах облизати або вкусити =)

Всі деталі на бізіборде прикріплені за допомогою ПВА клею або гвинтів у яких відсутні гострі закінчення! МИ НЕ ВИКОРИСТОВУЄМО Самонарізи! тому якщо раптом дитина спроможеться відірвати якийсь із елементів (а це нереально), він не поранить руки.

Кріплення для бізіборда:
Наш бізіборд підходить для гри як на підлозі так і на м'яких поверхнях, крім цього ми можемо запропонувати спеціальне кріплення для стіни, розроблене таким чином, щоб звести до мінімуму спробу зіштовхнути або зняти його.
Розмір: 50 на 35 см

Дивіться також
Click to order
Cart
Ваш заказ
Total: 
Имя Фамилия
Ваш номер телефона
Город
Отделение Новой Почты
Made on
Tilda